niedziela, 24 marca 2013

Jaja się zbuntowały!

Wczoraj,

jajka, aparat, komputer,... robiły co chciały. Całkowity bunt na pokładzie. Ja z bezsilności i zmęczenia, też ich olałam i dziś, pokażę to co udało nam się razem zdziałać. Ponad połowę zdjęć, które zrobiłam musiałam wyrzucić, bo coś w aparacie źle nastawiłam. Już się boję, co powie D. jak to zobaczy... Starałam się uratować te lepsze, więc proszę o łaskawą ocenę.


To już ostatnia niedziela, przed tą Wielką, na którą wszyscy czekają. Ja osobiście świątecznego klimatu w ogóle nie czuję. Śniegi, mrozy, puchowe kurtki i czapki. Tylko w doniczce trochę wiosny, ale jak wiadomo kwiatek w doniczce, wiosny nie czyni!


W Niedzielę Palmową mam do zaprezentowania dwa jajeczka. Białą, plastikową podstawę pomalowałam farbką akrylową (kolor mojego autorstwa). Potem polakierowałam oraz poprzyklejałam filcowe paseczki i koraliki.

Jajo nr 1Jajo nr 2A teraz parę zdjęć z moimi stokrotkami.
Jajeczka zgłaszam do:3 komentarze:

  1. Bardzo pomysłowe! Wyglądają naprawdę wyjątkowo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja owca też się zbuntowała...I szyć się nie chciała. Masakra była:). Porzuciłam ją w kąt. Wole Crazy Owl, ale ona już na jutro bo dzisiaj zamykają mi się oczy. Jak będzie gotowa, to napiszę:).

    OdpowiedzUsuń
  3. Ładne jajeczka :) A zdjęcia wcale nie takie złe :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...