wtorek, 18 listopada 2014

Jest połowa listopada, a mnie już pochłonęły Święta!

Uwielbiam czas przedświąteczny. Wszystkie te przygotowania, oczekiwanie i niesamowitą atmosferę. Muszę chyba nawet przyznać, że wolę okres przed, niż same Święta. Już teraz w sklepach pokazały się dekoracje, słodycze i już tylko czekam na odpowiednią oprawę muzyczną! Ktoś powie, że to wszystko komercja, handel, reklama i chęci zysków, ale mnie to nie przeszkadza. To wszystko składa się na wspaniałą atmosferę i magię tego okresu. 

Jakoś tak mnie mama nauczyła, że o prezentach już myślę dużo szybciej. Nie czekam z tym na tydzień, czy dzień przed. Kupowanie podarków najbliższym to sama przyjemność i niezwykła chęć dołożenia wszelkich starań, aby każdy był zadowolony. 

W tym roku postanowiłam podejść do tematu całkiem profesjonalnie i nawet wykonałam specjalną listę! Jeśli ktoś jest chętny również z niej skorzystać, to zapraszam do pobrania i wydrukowania sobie :) 
6 komentarzy:

  1. Mnie też już wzięło i to nieźle :D i łączę się w z Tobą w uwielbieniu okresu przedświątecznego :) Z listy prawdopodobnie skorzystam, bo już się pogubiłam :P Dzięki! Buziaki!

    OdpowiedzUsuń
  2. U nas już też świątecznie! Dom wypełniają nasze rękodzieła! pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Też już zaczęłam myśleć o prezentach. Takie rozłożenie w czasie jest bardzo dobrze, ponieważ nie odczuwa się tak tego finansowo no i w sklepach nie ma jeszcze dzikich tłumów:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...