wtorek, 23 września 2014

Relacja nr 2 - Pokaz florystyczny


Obiecałam pokazać Wam kilka zdjęć z pokazu florystycznego, jaki miał miejsce przy okazji WYSTAWY ZIELEŃ TO ŻYCIE.

Chciałabym zaznaczyć, że zdjęcia są wymieszane, jeśli chodzi o autorki prac, ale nie tylko. Część dzieł, to prace tegoroczne - dyplomowe, a inne pochodzą z pokazu florystycznego — Roślinne Wariacje Floryści z Podyplomowych Studiów Florystka — Sztuka Układania Kwiatów. Trochę namieszałam, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi :)


Pierwszy raz miałam przyjemność uczestniczyć w takim wydarzeniu. Przyznaję, że bardzo mi się podobało i jak tylko, jeszcze raz będę miała taką okazję, to na pewno z niej skorzystam.


Wraz ze mną, na widowni, zasiadał mój chłopak. Mimo i iż daleki jest od tego typu tematów, to nie zasną, a nawet dopytywał się o różne rzeczy. Miłe uczucie pokazać mu kawałek mojej pasji i wiedzieć, że nie jest na te tematy do końca obojętny. 


Dziewczyny pokazały wiązanki ślubne. Były zarówno tradycyjne, jak i nowości dla bardziej odważnych kobiet.
Mieszanka stylów i materiałów. W florystyce przedmioty często całkowicie zmieniają swoje pierwotne zastosowanie.Niemniej jednak, klasyczne bukiety również chwyciły mnie za serce ;)


A tu już mamy wyłącznie prace dyplomowe. Podziwiam za pomysłowość i oczywiście wykonanie.


Stoły, stoły, stoły... mnie zachwycił ten na największym zdjęciu. Prosty, klimatyczny, plażowy...


Tak to mniej więcej wyglądało :)

Od zeszłego tygodnia pracuję nad nowym wyglądem oraz ulepszeniem bloga. Myślę, że potrwa to jeszcze jakiś czas. Mam wiele pomysłów, ale nie wszystkie potrafię jeszcze zrealizować. Szukam jak najlepszych rozwiązań, tak aby mój blog był miłym miejscem do odwiedzania dla Was i przyjemnym miejscem pracy dla mnie :) Na razie zapraszam do nowej zakładki PIETRUSZKA, tam kilka słów i zdjęć na mój temat.4 komentarze:

  1. ta kompozycja w stole super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ilu artystów, tyle niebanalnych pomysłów. Trochę Ci zazdroszczę, na żywo to jest dopiero odbiór! Twoje zdjęcie z tą różą przepiękne :) Buziaki!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...