środa, 20 lutego 2013

Serce i róż nawet po Waletynkach

Kolejne trzy wyzwania.

Wiem, trochę szaleję z tą całą "wyzwaniową" zabawą, bo ostatnio same takie posty. Muszę  się jednak  trochę wytłumaczyć. W tym czasie powstało wiele rzeczy, których bym pewnie nigdy nie zrobiła, gdyby nie rzucono mi danego hasła. To mnie mobilizuje twórczo, a po za tym, jeśli jest to dla mnie przyjemność, to czemu nie. Gdy tylko zobaczę dany temat, to od razu wyobraźnia zaczyna pracować. Ciężko mi wtedy odłożyć to na później i zająć się pewnie ważniejszymi rzeczami. Taki już mam charakter, że nie potrafię odkładać rzeczy na później. Wykorzystuję wtedy każdą wolną chwilę, żeby chociaż jeden koralik przyszyć, coś wyciąć, itp. Powoli kończy mi się lista wyzwań, w których chciała bym wziąć udział (choć pewnie pojawią się nowe ;)), zatem  do dzieła!


Na potrzebę, już wcześniej wypomnianych, trzech wyzwań: Z sercem do serca Centrum Hobbystycznego DecoKreacje, Wyzwania #4 "Miłość jest darem"Wyzwania nr 8.- Żyj miłością!  powstała nowa zawieszka. 
Podstawa filcowana na sucho (granat), ozdobiona różowym i białym filcem, błękitnymi cyrkoniami oraz granatowym koralikiem. Całość na granatowej tasiemce. Muszę jeszcze wspomnieć o jednym wyzwaniu. Tym najtrudniejszym, z którym zmagam się już od dobrych kilku tygodni. Powstanie o nim calutki, jeden pościk. Teraz tylko tak, w kilku słowach chciałam zachęcić do śledzenia mojego bloga. Dotyczyć będzie męskiej tematyki i muszę się przyznać, że jeszcze go nie zrealizowałam. Nooo może częściowo... ciężka sprawa. W najbliższych dniach zamierzam nad nim pracować. Było kilka pomysłów i koncepcji, ale ciągle to nie było to... No dobra, zakończę w tym momencie. Mam nadzieję, że jakąś ciekawość rozbudziłam. Zapraszam! :)7 komentarzy:

 1. Przepiękna praca:)Dziękuję za udział w wyzwaniu 13arts:)pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna zawieszka :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu 13@rts
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne te filce. Dziękujemy za udział w wyzwaniu Decokreacji :)

  P.S. Bardzo prosimy zostawiać linki bezpośrednio do pracy, a nie całego bloga. Ciężko nam potem odszukać konkretną pracę.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudna zawieszka! Taka pozytywnie walentynowa! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy za udział w wyzwaniu :-).
  Pozdrawiam serdecznie, Kasia

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie jest taka marynarska:)! Super! Widżet linkwithin bardzo ułatwia przeglądanie Twoich starszych postów:).

  OdpowiedzUsuń
 7. oj, ale śliczna ta zawieszka! Ta czerwona strona strasznie mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...